Super szybki Internet

Technologii HSPA+ (Evolved HSPA) zapewnia wysoką prędkości transmisji danych: do 21 Mb/s (pobieranie) i do 5,76 Mb/s (wysyłanie). HSPA+ to połączenie technologii HSDPA (High-Speed Downlink Packet Access) służącej do szybkiej transmisji od strony sieci w kierunku użytkownika, np. podczas przeglądania stron www, i HSUPA (High-Speed Uplink Packet Access) służącej do szybkiej transmisji w kierunku od użytkownika do sieci, np. podczas wysyłania e-maili.

 

Mobilność

Możliwość korzystania z usługi dostępu do Internetu nie tylko w domu za biurkiem, ale także np. w ogródku, na działce, bez żadnych dodatkowych czynności. Jeśli w domu masz zasięg sieci, swobodnie możesz surfować po Internecie także na tarasie. Chcesz wyjechać i zabrać modem ze sobą? Po prostu sprawdź na naszej mapie, czy w miejscu do którego się wybierasz Cyfrowy Polsat udostępnia usługę.

Dostępność

Internet CP dostępny będzie także dla osób, które dotychczas miały ograniczony dostęp do Internetu szerokopasmowego – mieszkańców przedmieść, a nawet niewielkich miasteczek i wsi.

Aktualny zasięg techniczny usługi możesz obejrzeć na mapie.